logo gradient BIAŁE M www 2

Korzyści

Rabaty

Kontakty handlowe i przetarte ścieżki sprzedażowe zapewniają naszym klientom maksymalne rabaty i wysokie upusty na zakup większości materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, nawet przy niewielkich zamówieniach. Pomagamy także oszczędzić sporo nerwów. Albo Ty wykończysz dom, albo to on wykończy Ciebie.

Gwarancja

Dajemy naszym klientom najwyższy standard usług. Jesteśmy odpowiedzialni. Mamy polisę ubezpieczeniową, a nasze prace wykonawcze obejmuje 2 letnia gwarancja.

Spokojna Głowa

Projektowanie wnętrz i ich realizacja to złożony i misterny proces, który jest naszym chlebem codziennym.
Przy braku doświadczenia łatwo pogubić się w mnogości ofert, czy stracić panowanie nad budową i budżetem. Nie trzeba uczyć się na własnych błędach. Zostaw wszystko na naszej głowie! Znamy się na tym. Przeprowadzone badanie GfK „Polacy a stres” umieszcza remont w pierwszej trójce najbardziej wyczerpujących emocjonalnie sytuacji w życiu prywatnym, zaraz po śmierci małżonka i problemach finansowych. Wymaga poniesienia dużych kosztów, zarówno finansowych, ale także emocjonalnych i czasowych. Dlatego też warto oszczędzić sobie silnych przeżyć oraz zbędnych kosztów i powierzyć całość inwestycji w jedne ręce. Nadmiar wyboru bywa także źródłem stresu, ponieważ wiąże się z ciągłymi obawami, które towarzyszą każdemu zakupowi, czy na pewno podejmujemy słuszną decyzję.  Dlatego też podczas całego procesu projektowo-wykończeniowego, przy podejmowaniu niezliczonej ilości decyzji inwestor otrzymuje fachowe wsparcie doradcze. Nie musi doszkalać się z wyższości fugi epoksydowej nad cementową, oszczędza czas korzystając z naszych sprawdzonych rozwiązań.

Oszczędność

Przy realizacjach „pod klucz” kupujemy wyposażenie, które inwestorzy standardowo kupują na 23% Vat, odsprzedając je, jako usługę materiału z montażem na 8% Vat. Dotyczy to m.in. ceramiki, armatury, płytek, fug, farb itp.

Realizacje Pod Klucz

Bierzemy na siebie całość prac związanych z remontem i wykończeniem. Zapewniamy obsługę i logistykę budowy, zamówienia materiałów, koordynację pomiarów, montaży, transpotru i dostaw. Dodatkowo prowadzimy reklamacje, częściowe i końcowe odbiory, nadzorujemy jakość wykonania, zgodność z projektem oraz założonym budżetem. Oddajemy inwestorowi skończone i wysprzątane mieszkanie.

wnętrza spersonalizowane, nie uniwersalne

Wyróżnia nas indywidualne podejście do pracy z klientem. Szeroko i wnikliwie badamy potrzeby naszych inwestorów na podstawie autorskiego arkusza preferencji klienta. Odznaczamy się głębokim zrozumieniem potrzeb, które służą nam jako zespół zindywidualizowanych wytycznych do projektowania. Tworzymy trwałe relacje z naszymi inwestorami. Potrafimy słuchać, a projekt jest odpowiedzią na indywidualne upodobania, jak i styl życia naszych inwestorów. Nie każdy potrzebuje tego samego i dobrze czuje się dobrze w jednakowej przestrzeni. Wnętrze zaprojektowane uniwersalnie to hotel, nie dom. Nasi klienci mówią, że projektujemy hipnotyzujące wnętrza, z których (cyt.) “nie chce się wychodzić”, w których “cudownie się wypoczywa” Powierzając nam projekt masz pewność że Twoje wnętrze będzie Twoje.

wszystko na miejscu

Nasza pracownia to SHOWROOM, który dysponuje różnorodnością materiałów oraz próbników, na bazie których projektujemy. Szanujemy czas naszych inwestorów i na życzenie klientów tournee po sklepach ograniczamy do niezbędnego minimum.

Jakość

Jeśli zależy Ci na najlepszej realizacji projektu zgodnej z prawem budowlanym, przepisami oraz wysokimi standardami projektowymi, to jesteś we właściwym miejscu. Nie realizujemy 100 projektów rocznie, nie podejmujemy każdego zlecenia, nie chodzimy na kompromisy. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Na naszej stronie zamieszczamy gotowe realizacje. Same wizualizacje nie dowodzą udanej realizacji. Jeśli nie ma ze strony architekta zaangażowania do samego końca mogą się one boleśnie różnić od pięknych obrazków wygenerowanych komputerowo. To właśnie realizacje są najlepszą referencją od zadowolonych klientów. Inaczej nie byłoby zgody na zdjęcia. Co ósmy Polak decyduje się na gruntowny remont lub zmianę mieszkania raz na 15 lat. Nie jest to wizyta u fryzjera, że można pozwolić sobie na eksperymenty, jeśli kolor nie wypali. W tej perspektywie warto skorzystać z pomocy fachowców.

Funkcjonalność

Stawiamy mocny nacisk na ergonomię w projektowanych wnętrzach. Projektujemy nie tylko wnętrza piękne, lecz przede wszystkim do granic użytkowe i wygodne. Studiowanie zasad ergonomii wnętrz w teorii i praktyce to świadomość funkcjonowania człowieka we wnętrzu tak, by czuł się w nim najlepiej jak to tylko możliwe. Nawet przy niewielkich metrażach, nasi klienci będą mogli wygodnie użytkować swoją przestrzeń. Zadbamy o to by każdy cm2 był maksymalnie i multifunkcjonalnie wykorzystany.


dyplomowani architekci

W Mango Studio projektują najlepsi architekci wnętrz. Cały zespół posiada kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy praktykami. Na budowach od początku funkcjonowania firmy spędziliśmy prawie 3500 godzin. Macie Państwo pewność, że powierzacie klucze do własnego domu w ręce specjalistów, nie początkujących amatorów, czy dekoratorów.