logo gradient BIAŁE M www 2

Najlepsze Ceny

Kontakty handlowe i przetarte ścieżki sprzedażowe zapewniają naszym klientom maksymalne rabaty i wysokie upusty na zakup większości materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, nawet przy niewielkich zamówieniach. Pomagamy także oszczędzić sporo nerwów. Albo Ty wykończysz dom, albo to on wykończy Ciebie.

Bezpieczeństwo

Projektowanie wnętrz i ich realizacja to złożony i misterny proces, który jest naszym chlebem codziennym.
Przy braku doświadczenia łatwo pogubić się w mnogości ofert, czy stracić panowanie nad budową i budżetem.
Nie trzeba uczyć się na własnych błędach. Zostaw wszystko na naszej głowie! Znamy się na tym.

wszystko na miejscu

Nasza pracownia to SHOWROOM, który dysponuje różnorodnością materiałów oraz próbników, na bazie których projektujemy. Szanujemy czas naszych inwestorów i na życzenie klientów tournee po sklepach ograniczamy do niezbędnego minimum.

Realizacje Pod Klucz

Bierzemy na siebie całość prac związanych z remontem i wykończeniem. Zapewniamy obsługę i logistykę budowy, zamówienia materiałów, koordynację pomiarów, montaży, transpotru i dostaw. Dodatkowo prowadzimy reklamacje, częściowe i końcowe odbiory, nadzorujemy jakość wykonania, zgodność z projektem oraz założonym budżetem. Oddajemy inwestorowi skończone i wysprzątane mieszkanie.

Jakość

Nie realizujemy 100 projektów rocznie, nie podejmujemy każdego zlecenia, nie chodzimy na kompromisy. Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Na naszej stronie zamieszczamy gotowe realizacje. Same wizualizacjje nie dowodzą udanej realizacji. Jeśli nie ma ze strony architekta zaangażowania do samego końca mogą się one boleśnie różnić od pięknych obrazków wygenerowanych komputerowo. To właśnie realizacje są najlepszą referencją od zadowolonych klientów. Inaczej nie byłoby zgody na zdjęcia:)

dyplomowani architekci

W Mango Studio projektują najlepsi architekci wnętrz. Ich kierunkowe wykształcenie poparte jest wieloletnim doświadczeniem i latami spędzonymi na dziesiątkach budów.