logo2

Realizacje Pod Klucz

to klucz do sukcesu…

Mango Studio prowadzi realizację własnych projektów. To gwarancja wysokiego standardu, zgodności realizacji z projektem oraz przyjemność czerpana z płynnie prowadzonej budowy. Wykonawstwo realizowane jest przez profesjonalną ekipę wykonawczą Mango Studio z licencjonowanym kierownikiem budowy odpowiedzialnym za całość inwestycji.

1
1

Nadzór nad Budową

Zastępstwo Inwestorskie

Architekt nadzoruje budowę przez cały czas jej trwania, zajmuje się koordynacją prac poszczególnych ekip, na bieżąco, w porozumieniu z kierownikiem budowy rozwiązuje napotkane kwestie sporne i sprawy na budowie, wspomaga je dodatkowymi rysunkami, podejmuje niezbędne działania w zależności od potrzeb.

Logistyka

Harmonogram Prac

Mango Studio zajmuje się m.in. prowadzeniem zamówień, koordynacją dostaw materiałów i elementów wyposażenia,  prowadzeniem reklamacji, koordynacja pomiarów i montaży oraz dozorowaniem budowy w ich trakcie m. in. stolarz, kamieniarz, parkieciarz, krawcowa, dostawy mebli itp.

Rabaty

Nawet do 40%

Inwestor korzysta ze wszystkich wypracowanych przez Mango Studio warunków handlowych oraz upustów z firmami partnerskimi oraz salonami sprzedaży.

Przy realizacji pod klucz Inwestor płaci za materiały z montażem nie 23%, a 8% VAT. 

Bezcenne

Spokojna Głowa

W przypadku realizacji „pod klucz” inwestora nie interesuje nic, przyjeżdża wtedy kiedy ma czas i ochotę. Otrzymuje klucze do gotowego i posprzątanego mieszkania. Architekci Mango Studio zajmują się prowadzeniem projektu w imieniu inwestora przejmując wszystkie jego uciążliwe i stresujące obowiązki związane z przeprowadzeniem budowy.