Mango Studio

Wykończenie mieszkania pod klucz

to klucz do sukcesu…

Mango Studio realizuje własne projekty. To gwarancja wysokiego standardu urządzenia lokalu, zgodności realizacji z projektem i przyjemności czerpanej z płynnie prowadzonej budowy. Wykończenie mieszkania pod klucz realizowane jest przez profesjonalną ekipę wykonawczą. Nad całością czuwa kierownik budowy odpowiedzialnym za całość inwestycji..

1
1

Nadzór nad Budową

Zastępstwo Inwestorskie

Architekt Mango Studio nadzoruje realizację mieszkania pod klucz przez cały czas jej trwania. Zajmuje się koordynacją prac poszczególnych ekip obecnych na miejscu. W porozumieniu z kierownikiem budowy rozwiązuje napotkane kwestie sporne oraz sprawy na budowie. Wykończenie mieszkania wspomaga dodatkowymi rysunkami, a także podejmuje niezbędne działania – reaguje na bieżąco w zależności od potrzeb.

Logistyka

Harmonogram Prac

Mango Studio sprawuje pieczę nad sprawną logistyką budowy. Zajmuje się m.in. prowadzeniem zamówień, koordynacją dostaw materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia. W imieniu inwestora przeprowadza reklamacje, pilnuje pomiarów i montażu, a także dozoruje budowę oraz specjalistów obecnych na miejscu budowy, w tym stolarzy, kamieniarzy, parkieciarzy, krawcowych, dostawców mebli itd.

Rabaty

Nawet do 40%

Współpracujący z nami inwestor korzysta ze wszystkich wypracowanych przez Mango Studio warunków handlowych i upustów z firmami partnerskimi oraz salonami sprzedaży.

Przy realizacji wykończenia mieszkania pod klucz inwestor płaci za materiały z montażem nie 23%, a 8% VAT.

Bezcenne

Spokojna Głowa

Wykończenie pod klucz to oszczędność czasu i pieniędzy – inwestor przyjeżdża na miejsce budowy wtedy, kiedy ma takie życzenie. Otrzymuje klucze do gotowego, posprzątanego mieszkania urządzonego zgodnie z jego potrzebami oraz przekazanymi wcześniej uwagami. Architekci Mango Studio prowadzą projekt w taki sposób, aby jak najmniej obarczyć inwestora stresującymi obowiązkami związanymi z prowadzeniem budowy – wszystkim zajmują się za niego.