KREATYWNOŚĆ

zamiłowanie do piękna

oto co nas definiuje

Pracownia MANGO STUDIO Architektury Wnętrz i Ogrodów powstała w Krakowie w 2007 r.

Jest to kameralny zespół projektowy specjalizujący się we wnętrzach stylowych i klasycznych, którego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa atmosfera współpracy i bardzo osobiste podejście do klientów.

Pracownia specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni prywatnych oraz projektach dla gastronomii: kawiarnie, restauracje, piekarnie w stylu francuskich patisserie, resto bary.

przecinek 2 m

Karolina Drogoszcz, założycielka MANGO STUDIO. Z wykształcenia architekt wnętrz, oraz inżynier budownictwa. Ponadto, jest członkiem Rady Przedsiębiorców Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz właścicielką marki Mango Classic Design. Inspirują ją wnętrza stylizowane, nowojorskie, modern art deco i klasyczny eklektyzm.

przecinek 2 m

Katarzyna Abramowicz jest absolwentką Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od kilku lat prowadzi własną pracownię rysunku i malarstwa „Catherine Alterier”. To osobowość twórcza, nie uznaje kompromisów. Odznacza się genialnym widzeniem barw i świetną intuicją projektową. To ona nadaje projektom ostatni szlif.

przecinek 2 m

Marcin Listoś jest architektem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej o kilkunastoletnim doświadczeniu. W 2012 r. zajął I miejsce w Konkursie „Profesjonaliści Forbsa 2012r.” zawody zaufania publicznego w kategorii „Architekt”. W MANGO STUDIO zajmuje się projektowaniem domów, budynków komercyjnych, elewacji, realizuje rozbudowy i przebudowy istniejących obiektów – prawdziwy Projektant wnętrz