Mango Studio

Dodatkowe Usługi

Home Staging

Jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż, mądre wydobycie całego jej potencjału. Odpowiednimi zabiegami można podnieść wartość nieruchomości nawet o 10%. Analizy wykazują, że nieruchomości po zastosowaniu usługi home stagingu ponad dwukrotnie szybciej znajdują swoich nabywców. O pozytywnym nastawieniu do mieszkania decyduje pierwszych kilka sekund. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Wypożyczamy także dodatki oraz aranżujemy profesjonalne sesje zdjęciowe.

Konsultacje

Nie zawsze potrzebny jest pełny zakres projektowy. Często inwestorzy potrzebują jedynie zweryfikować swoje pomysły żeby utwierdzić się w przekonaniu o słuszności wyboru danego zestawu materiałów przed zakupem, oczekują pomocy w rozplanowaniu oświetlenia i elektryki, gubią się w doborze kolorystyki, itp. W takich wypadkach oferujemy doraźną godzinową pomoc.

Przed Zakupem Mieszkania

Jeśli nosisz się z zakupem własnego „M” pomożemy Ci przeanalizować wady i zalety wszystkich rozważanych przez Ciebie układów mieszkań. Pokażemy czarno na białym wszystkie możliwości i ograniczenia danych rzutów, odrzucimy układy błędne, nieustawne, pokażemy dodatkowy potencjał, a w razie potrzeby pomożemy przy odbiorze.